Paznokcie hybrydowe są niewątpliwie jednym z najbardziej ulubionych zabiegów wykonywanych na paznokciach wśród Polek. Jednak czy będzie można odtworzyć najmodniejsze wzory na paznokciach w 2019 za pomocą hybrydy?

Wśród tak wielu dostępnych na rynku zabiegów kosmetycznych, które wykonuje się na paznokciach, można wymienić między innymi m.in. zabiegi paznokci hybrydowych, tytanowych, żelowych, a także akrylowych. Wśród nich hybrydowe paznokcie cieszą się bardzo dużą popularnością.

Dla fanów paznokci hybrydowych mamy dobrą wiadomość — wiele trendów modowych, które wchodzą do sezonu wiosna-lato 2019, będzie można wykonać przy pomocy takiego zabiegu. Czytaj dalej by sprawdzić, które z nich będzie można odtworzyć.

Trendy w paznokciach hybrydowych 2019

Spośród trendów w paznokciach hybrydowych ten rok najbardziej popularne będą paznokcie wykonane z ostrych, wręcz jaskrawych kolorów. Nie zabraknie także barw stonowanych, szczególnie w odmianie pastelowej. Nie będzie brakować w tym sezonie paznokci mieniących się pod wpływem promieni słonecznych, a także błyszczących się. Należy pamiętać, że matowe paznokcie w tej porze roku staną się passe. Modne będą także wszelkie geometryczne wzorki, które warto malować w kontrastujących się kolorach.

Paznokcie w jednym kolorze

dłoń z wyciagniętymi paznokciami ze świeżo wykonanym manicure
Paznokcie pomalowane w jednym kolorze to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody.

Wśród najprostszych i modnych technik manicure będą paznokcie w jednym kolorze. Najpopularniejszym kolorem w tym sezonie będzie ostra i orzeźwiająca żółć. Kolejnym bardzo modną barwą lakieru stanowić będzie intensywny róż, wręcz neonowy. Również w modzie będą paznokcie o naturalnym kolorze — np. cielistym. Dla pań, które preferują ciemniejsze barwy lakierów, można zaproponować barwy lakierów takich jak głęboki granat, czerń, soczyste bordo czy nawet butelkowa zieleń.

Niedokończony manikiur

Wśród najbardziej nietypowych trendów jest wykonanie pojedynczych plam lakieru na każdym paznokciu. Taki efekt powoduje, że taki paznokieć wygląda tak jakby nie był domalowany. Możesz więc malować swoje paznokcie rozpoczynając nakładanie lakieru od samego brzegu paznokcia albo na odwrót — od jego nasady. Wśród najbardziej popularnych lakierów do w ten sposób manicure można zastosować lakier o jasnym kolorze, np. pastelowym żółtym czy różowym. Równie ciekawym efektem jest wykonanie takiego manikiuru przy użyciu brokatowego lakieru.

Paznokieć, który się błyszczy

dłoń z neonowymi paznokciami trzymająca okulary słoneczne
W tym roku nie tylko naturalna płytka paznokciowa będzie w modzie, ale także mocno nabłyszczona top coatem.

Wśród zdobień bardzo modnymi będą paznokcie pomalowane brokatowym lakierem w szczególności takim, który mieni się na różne kolory. Modny zatem będzie lakier holograficzny. Nie zapominać należy o wszelkich zdobieniach, które można przykleić na paznokcie. Do łask wrócą więc cyrkonie, a także wiele dżetów znajdujących się na jednym paznokciu o różnych wielkościach. Warto więc wzorować się na zdjęciach paznokci Jenny Bui, kosmetyczki gwiazd takich jak Cardi B czy nawet Kardashianek, znanej z nakładania bardzo dużej ilości cyrkonii na jednym paznokciu.

Categories: Czas wolny