Jak się ubrać na chłodniejszy dzień?

Zaczyna się lato, ale pamiętajmy, że w czasie jego trwania nie zawsze będziemy skazane na upalne dni. Towarzyszyć nam będą również te deszczowe, chłodne i ponure. Czy na pewno jesteś gotowa na takie okoliczności? Sprawdź lepiej dokładnie czy w twojej szafie znajdują się odpowiednie ubrania, które zabezpieczą górę twojej kreacji.

Bluzy damskie

W kategorii bluz trzeba na pewno wyróżnić te sportowe. Przydadzą się one nam nie tylko w czasie wyjścia na siłownię, ale także na co dzień akurat na chłodny, letni wieczór. Bluzy sportowe są bardzo stylowe i pozwalają Ci na duży luz w kwestii łączenia ich z innymi częściami garderoby. Połączyć je możesz z dresami, które posiadają lampasy, jeansami czy też nawet spódnicą. Dopasuj do tego odpowiednie sportowe obuwie i ciesz się znakomitą stylizacją casualową. Zarówno bluzy sportowe jak i inne rodzaje bluz znajdziesz na https://zoio.pl/odziez-damska/bluzy. Sama kupiłam tam ostatnio model w kwiaty, ponieważ jest to mój ulubiony wzór.

W kategorii bluz sportowych szczególną uwagę trzeba zwrócić na te z kapturem. Ten bardzo wygodny elementy garderoby będzie Ci pomocny zarówno na co dzień jak i w czasie wypadu w góry lub też nad morze. Wśród trendów znajdują się teraz bluzy oversizowe oraz te z rozszerzonymi rękawami. Przy tej pierwszej opcji musimy jednak zachować szczególną uwagę. Do naszej kreacji dobrać możemy maksymalnie dwa oversizowe elementy. W innym przypadku ryzykujemy, że zaburzymy proporcje naszej sylwetki.

Kurtki

Na początek trzeba tu wspomnieć o wciąż bardzo modnej bomberce. Historia tej kurtki sięga aż czasów pierwszej wojny światowej. Wtedy to nosili ja na sobie amerykańscy piloci. Wszyscy podkreślają, że sukces bomberki leży głównie w jej uniwersalności. Szeroka baza kolorów sprawi, że chyba każda z nas będzie w stanie wybrać coś dla siebie i wyglądać dobrze w tej kurtce.

Druga propozycja będzie przedstawicielką klasyki. Chodzi tu bowiem o kurtkę jeansową. Znakomicie sprawdzi się ona na wspomniane we wstępie tekstu chłodniejsze dni. Najpopularniejszym rodzajem tej kurtki pozostaje cały czas tzw. katana. Bardzo wiele osób decyduje się na własną rękę upiększyć swoje jeansowe kurtki poprzez różnego rodzaju naszywki i hafty.

W zestawieniu modnych kurtek nie może zabraknąć oczywiście ramoneski. Przez długi czas najpopularniejszym kolorem przy tego rodzaju kurtce była czerń. Teraz jednak polecane są raczej metaliczne odcienie (np. róż, błękit czy też kolor musztardowy) i pastelowe kolory. Ramoneska podobnie jak bomberka jest bardzo uniwersalna co oznacza, że będzie Ci służyć przez kilka sezonów.

Sama w zeszłym roku przekonałam się, że z chłodnymi wieczorami latem nie ma absolutnie żadnych żartów. Wieczorne temperatury sprawiły, że lekkie letnie ubranie zdecydowanie nie sprawdziło się w czasie biwaku z przyjaciółmi. Teraz już wiem, że muszę przygotować się do nadchodzącego lata zdecydowanie lepiej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz