Koszulki i bluzy z nadrukami

Coraz większą popularnością cieszą się koszulki i bluzy z nadrukami. Czy wiesz, które z nich są teraz najmodniejsze i z czym się je powinno łączyć? W tym artykule odpowiemy sobie właśnie na te pytania.

 

Już od jakiegoś czasu istnieje spory popyt na koszulki z napisami. Co ważne nic nie wskazuje na to, aby ta sytuacja miała się zmienić. Slogany czy też innego rodzaju przekazy mają bardzo silne oddziaływanie na ludzi, których spotkamy na ulicy.

Umieszczane na koszulkach napisy są przeróżne. Możesz wybierać między zabawnymi sformułowaniami, cytatami filmów i piosenek czy też zwykłymi docinkami. Mi osobiście najbardziej podobają się napisy wyposażone w dawkę humoru. Bardzo interesujące są także sentencje motywacyjne. Napisy mogą być ułożone na koszulce w bardzo różny sposób. Na środku, w poprzek, do góry nogami czy też z boku koszulki – możliwości jest naprawdę wiele. Najbardziej wyraziste są koszulki w jednolitym kolorze. Wtedy to umieszczony napis jest najbardziej widoczny.

Bardzo istotne jest, że tego typu koszulki możemy nosić praktycznie ze wszystkim. Nie ma znaczenia czy będą to szorty, spódnica czy też spodnie. W tym pierwszym przypadku warto jest dobrać do tego stylowe obuwie na wysokim obcasie. Dzięki temu będziemy mogły pięknie wyeksponować nasze nogi. Koszulkę z napisem będziesz mogła nałożyć na co dzień, ale również i do pracy. Jeśli umiejętnie dopasujesz dodatki to stworzysz również stylizację na imprezę. Jedyne o czym musisz pamiętać jest to, aby tego typu kreacji nie nakładać na bardziej oficjalne wyjścia.

Z napisami może kupić oczywiście nie tylko koszulki. Bardzo popularne w tej kategorii są również bluzy. Pamiętajmy, że nasze ubranie potrafi o nas mówić za nim jeszcze sami zdążymy cokolwiek powiedzieć. Jeśli nasz napis będzie wystarczająco ciekawy to ludzie na ulicy będą się zatrzymywać, aby przeczytać co jest napisane na naszym ubraniu.

W kwestii nadruków nie musimy martwić się o wytrzymałość. Nie ma obawy, że po kilku praniach nasz napis zniknie z bluzy lub też koszulki. Oczywiście przed zakupem warto jest zdobyć informacje na temat danej marki. Wtedy zorientujemy się jakiej jakości jest nam oferowany produkt.

Dzisiaj stoimy w dużo lepszej sytuacji niż kiedyś. Dawniej mogłyśmy kupować jedynie gotowe wzory przygotowane przez producentów. Teraz same możemy zaprojektować to co pojawi się na naszym ubraniu. Popularne są m.in. grafiki przedstawiające postacie z bajek jak np. Królika Bugsa.

Sama posiadam zarówno koszulkę jak i bluzę z nadrukiem. Zdecydowanie polecam poświęcić czas i wymyślić ciekawy napis lub nadruk.